Online Bet News

ONLINE BET NEWS
Archív článkov

Online stávkové kancelárie sú stále obľúbenejšie oproti klasickým kamenným stávkovým kanceláriám. Pozrite si archív noviniek, promoakcií a bonusových podmienok pri tipovaní cez internet.

Kto sa stane novým trénerom Chelsea?

Online bet news :: Kto sa stane novým trénerom Chelsea?

Výhra Juventusu v Lige majstrov nad Chelsea spôsobila odvolanie trénera londýnskeho klubu. Bookmakeri stávkovej kancelárie Unibet okamžite vypísali kurzy na nového trénera, ktorý vystrieda Di Mattea na lavičke Chelsea. Adeptov je niekoľko. Pepa Guardiola si chcel dať do leta pauzu, ale jeho by určite vo svojom klube rád videl Abramovič. Alebo sa rozhodne pre bývalého trénera Liverpoolu – Rafa Benitéza, či bývalého manažéra Tottenhamu Harryho Redknappa ?

V ponuke stávkovej kancelárie Unibet je mnoho mien. Kto je váš favorit? Tipnete si kto sa stane novým trénerom?

Ak ešte nemáte svoj účet na Unibete, zaregistrujte sa dnes a získajte bonus 100 EUR zdarma.

Zisti viac na Unibet »

Nové Ázijské hendikepy v kurzovej ponuke DOXXbet

Online bet news :: Nové Ázijské hendikepy v kurzovej ponuke DOXXbet

DOXXbet od Decembra zaviedol do svojej kurzovej ponuky nové druhy stávok až z ďalekej Ázie. Už dnes si môžete staviť populárnu „stávku bez remízy“ alebo hendikepy od -10 až po +10 na vybrané futbalové zápasy z celej Európy.

Azijsky hendikep je moderný typ stávok, ktorý v sebe skrýva množstvo výhod : 

    1. Odstraňuje možnosť remízy čím zvyšuje šance na úspech.
    2. Stávkujete len na 2 možnosti. (domáci , hosť)
    3. Pri remíze sa vracia vklad
    4. Tím na ktorý ste si vsadili môže prehrať no Vy vyhráte.

Zisti viac na DOXXbet »

Ca$h in funkcia LIVE stávok na Unibete

Online bet news :: Ca$h in funkcia LIVE stávok na Unibete

Stávky LIVE sa stali fenoménom online stávkovania. Sledovať daný zápas a pri tom zároveň vsádzať priťahuje tisíce hráčov každý deň. Všetko si môžete vyskúšať na stránkach stávkovej kancelárie Unibet. Stávky LIVE sú pripravené na všetky dôležité športové stretnutia. Živé prenosy na Unibet TV dávajú hráčom možnosť zadarmo sledovať atraktívne športové prenosy z celého sveta. Unibet vždy ponúka niečo viac. Funkciu Ca$h in na stávky LIVE. Funkcia umožňuje stávkujúcim inkasovať peniaze, aj keď je stávka nevýherná.

Koncept je jednoduchý, ale unikátny:
Ak vývoj zápasu vyzerá sľubne a stávka LIVE sa vyvíja ako výherná, funkcia Ca$h In vám garantuje istý profit v akejkoľvek časti zápasu, keď stávka LIVE začne byť stratová, funkciou Ca$h In minimalizujete straty!

Zisti viac na Unibet »

Nový dizajn, nové služby

Online bet news :: Nový dizajn, nové služby

Už od dnešného dňa je internetová stránka DOXXbet.com v krajšom a zaujímavejšom dizajne, s množstvom noviniek a vylepšení. DOXXBET pripravil pre Vás širšiu ponuku kurzov, úplne nové LIVE stávky s vyšším počtom zápasov každý deň a nové prehľadné hráčske menu. Spolu s novým dizajnom sa môžete tešiť na množstvo atraktívnych bonusov a súťaží! Prajeme Vám veľa úspechov pri tipovaní na NOVOM DOXXbete.

Zisti viac na DOXXbet »


Odkazy na ďalšie stránky o stávkovaní

Pozrite si aj kasínové hry