Online stávková kancelária bet-at-home

ONLINE BET NEWS
bet-at-home

Online stávková kancelária bet-at-home patrí medzi tie najlepšie a dôveryhodné značky stávkových kancelárií na internete. Prečítajte si novinky, články a najnovšie promoakcie tejto stávkovej kancelárie.

Online stávková kancelária bet-at-home

bet-at-home

Spoločnosť bet-at-home.com je súčasťou skupiny BetClic Everest a má svoje pobočky v Nemecku a Rakúsku. S viac ako 2 miliónmi registrovaných zákazníkov z celého sveta, využívajúcich online stávkovanie a hranie kasínových hier či pokru cez internet, patrí jednoznačne k lídrom na trhu.

bet-at-home.com ponúka stávkovanie na športové udalosti už od svojho založenia. Jej ponuka bola rozšírená o závody chrtov, kasínové hry a online poker. Čoraz viac do popredia vystupuje live stávkovanie a stávkovanie cez mobil. Stávky na tiketoch sú vyhodnocované ihneď po skončení zápasu. Spoločnosť si stanovila jasnú politiku rozvoja a v ponuke nájdete stále viac produktov a služieb.

Výhodou bet-at-home.com je určite spoľahlivý a rýchly zákaznícky servis poskytovaný pre zákazníkov v celej Európe. Môžete využiť online chat , telefón, čí napísať vaše otázky emailom. Odpovede vám budú zodpovedané skôr, ako by ste očakávali. V súčasnej dobe je zákaznícka podpora poskytovaná minimálne v 20 jazykoch.

Zaregistruj sa a získaj bonus

Futbal - Slovensko Corgoň liga

kurzová ponuka
 
 Začiatok zápasu  Názov udalosti 1 X 2

Hokej - Slovensko Extraliga

kurzová ponuka
 
 Začiatok zápasu  Názov udalosti 1 X 2

Futbal - Majstrovstvá sveta vo futbale 2014 - Brazília

kurzová ponuka
 
 Začiatok zápasu  Názov udalosti 1 X 2

Bet-cup stále pokračuje

Online bet news :: Bet-cup stále pokračuje

Už od marca 2008 trvá súťaž na bet-at-home.com s názvom Bet-cup o fantastické žihadlo Porsche 911, v hodnote cca 100.000 EUR. Hrať o tento legendárny športiak začalo viac ako 20 000 tiperov, no k dnešnému dňu je v tejto súťaži už len 89 aktívnych hráčov. Tí podávajú svoje online stávky poctivo každý deň už takmer 7 rokov. Kto vydrží najdlhšie? Kto to vzdá? Súťaž potrvá až do chvíľe ked ostane len jeden jediný súťažiaci – VÍŤAZ.

Zisti viac na bet-at-home »


Odkazy na ďalšie stránky o stávkovaní

Pozrite si aj kasínové hry